logo-samandehi

کد شامد: 1-1-764400-65-0-3

وبسایت المارت طرف قرارداد با بانک ملی ایرات و درگاه پرداخت الکترونیک سداد
شماره پذیرنده: 140334624

نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد.

علی رغم اینکه در حوزه های سنتی و غیر دیجیتال فرهنگی چارچوبها و ضوابط مشخصی برای فعالیت وجود دارد و علی رغم اینکه در اغلب قریب به اتفاق کشورها قوانین محکم و قابل اتکایی برای سامان بخشیدن به فضای فعالیتهای مجازی وجود دارد، متاسفانه در حوزه فعالیتهای دیجیتال و کلا حوزه فعالیتهای تحت شبکه، عدم وجود ضوابطی دقیق و کارآمد در کشور موجب آشفتگی فضا شده است.

به طوریکه حتی برای دست اندرکاران و شاغلین این حوزه، حقوق و تکالیف مشخصی وضع نشده است.

این مساله ضمن آنکه فضا را برای فعالیتهای غیر مجاز فراهم می کند، زمینه تعرض به حقوق عموم مردم را فراهم می آورد.

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب وکارهای اینترنتی مشخص میگردد.

به نحوی که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از اینكه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی آرامش و اطمینان در خرید را برای شما به ارمغان می آورد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال آن است که فضای فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را با ایجاد زیر ساختهای حقوقی، نظارتی و اجرایی سامان بخشد.

ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی بخصوص خواهد بود.

تلاشهایی همچون شناسنامه دار کردن نرم افزارهای رایانه ای، صدور مجوز برای موُسسات و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و … از جمله تلاشهایی است که در راستای این راهبرد صورت گرفته است.

بانک ملی ایران

همانطور که میدانید بانک ها (خصوصاً بانک ملی ایران که کاملاً دولتی می باشد) برای اعطا درگاه پرداخت اینترنتی ضوابط سخت گیرانه ای دارند و وبسایت هایی که از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران استفاده می کنند همیشه مورد بازبینی آن بانک قرار می گیرند.

لذا همانطور که میبینیم اکثر وبسایت های فروشگاهی فاقد این درگاه می باشد و برعکس وبسایت های مطرح، دارای درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران هستند.

درگاه پرداخت الکترونیک سداد یک ابزار پرداخت زنده است که ضمن ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات اینترنتی و الکترونیک، امکان نظارت کامل بر مبادلات مالی را فراهم کرده است.

این درگاه با طراحی ساده، زمینه فرآیند پرداخت را به راحتی و به سرعت، متناسب با فضایی جذاب برای کاربران میسر ساخته است.

نتیجه

این وبسایت با تلاش های گسترده همیشه سعی در جلب رضایت شما داشته است و حال با دارا بودن دو نشان: “نماد اعتماد الکترونیکی“ و “ساماندهی“ اطمینان خاطر شما را از این امر به دنبال خواهد داشت.

همچنین با دارا بودن درگاه امن پرداخت بانک ملی ایران (سداد) امنیت پرداخت های شما را تضمین میکند.